ІНСТРУКЦІЯ по оплаті телекомунікаційних послуг (доступу в Інтернет) ТОВ "Ультранет Груп" через термінальну мережу ПАТ "ПриватБанк".

 

 

Шановні Абоненти!

Для Вашої зручності реалізований сервіс оплати послуг доступу в Інтернет через термінальну мережу ПАТ "ПриватБанк".
Платіжні термінали самообслуговування приймають платежі як готівкою, так і з пластикових карт. В їх ефективності та зручності переконується все більше людей. Ви самі можете легко розібратися, як зробити необхідну операцію, за допомогою сенсорного екрану терміналу.
Виконавши ряд простих дій Ви зможете в будь-який зручний для Вас час виконати оплату телекомунікаційних послуг компанії "Ультранет Груп" і отримати розрахунковий документ.

 

Представляємо Вашій увазі наступну Інструкцію по оплаті:

При оплаті послуг необхідно вказувати номер Вашого особового рахунку (договору), який можна дізнатися у Вашому особистому кабінеті, доступ до якого надається при підключенні до мережі "Ультранет Груп" і / або за допомогою СМС інформування про стан балансу на Вашому особовому рахунку.

1. Необхідно увійти в систему самообслуговування терміналу ПриватБанку.

005.jpg

2. Увійшовши, в меню терміналу - вибираєте розділ "Інтернет, ТБ та зв'язок".

003.jpg

3. На сторінці що відкрилася, скористайтеся пошуком "Пошук за назвою або за реквізитами".

004.jpg

4. У поле пошуку введіть «Ультранет груп» і розпочніть пошук. У наступному вікні з'явиться відповідне підприємство, задовольняюче критерію пошуку.

006.jpg

5. Наступне меню запропонує ввести Особовий рахунок (номер контракту). Вводите свій номер контракту (який надійшов Вам в смс, у вигляді 11500*****), натискаєте далі. На наступній сторінці буде відображена інформація про платника (обов'язково перевірте її правильність).

007.jpg

6. Обов'язково змініть поле: "Сума"! - введіть потрібну Вам суму, нажміть "далі" та проведіть процедуру внесення купюр і друку чека.

008.jpg